| Nothbag a întrebat:

Imi poate spune cineva niste locuri bune pentru fotografie in Cluj?

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Locul pentru fotografie trebuie să-l faci tu. Să fie contribuția ta.
Dacă stai să cauți mereu locuri deja existente, degeaba mai faci poză. Orice retardat cu un aparat foto poate să pună obiectivul pe locul ăla și să apese pe buton.

| DanielVălean a răspuns:

Muzeul Zoologic al Universitatii Babes-Bolyai, Muzeul Donatiilor, Statuia lui Matei Corvin, Biserica Ortodoxa din Deal, Biserica Sfantul Mihail, Muzeul Memorial Emil Isac, Manastirea si Biserica Franciscanilor, Templu Memorial al Comunitatii Evreiesti, Biserica din Calvaria, Gradina Botanica