| Mara_1046 a întrebat:

Imi poate spune un sibian sau oricine stie cu ce troleibuz sau autobuz pot ajunge la Gradina Zoologica si Lacurile Dumbrava, pornind din centru sau cartierul Lazaret? Merg in weekend in Sibiu si un mic ajutor mi-ar fi de mare folos! Multumesc!

1 răspuns:
| mihaibrasov a răspuns:

Te ajuta si de-acolo. Iei de langa teatru ceva, nu mai stiu numarul, dar oricine o sa iti zica. Vezi ca anul trecut mergea si tramvaiul de Rasinari, care e taaaareee... pitoresc si fain happy