| AlinutzaRouz a întrebat:

Imi puteti da cateva linkuri de imagini cu pesteri poluate? caut de o sptamana si nu gasesc nimic. please help

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| demonangel37 a răspuns:

Hmm mai gandes-te-te de doua ori pesterile in general nu sunt poluate da contin diferite substate care pot face rau organismului dar sincer in romania sunt poluate doar minele de: carbiuni, aurifere, metale, din astea astea sunt foarte poluate in tara noasatra mai putin pesterile. dar exista in lume si pesteri poluate in unele tari deja se asteapta cel de-al treilea razboi mondial si se adapostesc in pesteri hrana si chesti din astea care poluaeaza aerul intr-adevar http://saccsiv.wordpress.com/2009/07/28/al-treilea-razboi-mondial/ e de citit :)

| AlinutzaRouz explică:

Nu conteaza

| AlinutzaRouz explică:

M-ai ajutat mult, mersi

| undercovergirl a răspuns:

Pesteri din Romania? happy