| Semndeintrebare a întrebat:

Imi puteti da niste status`uri de dragoste in engleza + traducere big grin?

1 răspuns:
| thegreatgatsby a răspuns:

The distance makes us be far away but makes our hearts be closer... (distanta ne indeparteaza dar ne face inimile sa fie mai aproape ).

Every day withouth you...is like the world without the sun (fiecare zi fara tine...e ca o lume fara soare)

A day without you is like a year without rain ( o zi fara tine e ca un an fara ploaie)

Love is like the snow.it falls easy, it makes you freeze and then it dissapears(dragostea e ca zapada...cade incet, te ingheata si dupa aia dispare)