| Plague a întrebat:

Imi puteti da vreun forum al studentilor universitatii "vasile goldis" respectiv "aurel vlaicu" din arad? As dori sa vorbesc cu studenti care frecventeaza cursuri la una din cele 2 universitati. P. S.: sau sa lasati id de messenger daca sunteti careva studenti la vreuna din cele 2 universitati mai sus mentionate. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| BlackNights a răspuns:

Incearca pe facebook daca au vreo pagina ceva, si posteaza acolohappy