| Alecรsutรa a întrebat:

Imi puteti spune ce filme idiene sunt ( pe ce program, si ora )? lz kisskisskiss

Răspuns Câştigător
| JustAlice a răspuns:

National tv ..cam tot timpul dalaughing

7 răspunsuri:
| Viuvi a răspuns:

Pe boom indian... e un program da non stop filme indienetongue
Inainte dadea si pe kanal d

| Alecรsutรa explică:

Inafara de cele de pe National TV

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

National teve dinjind dupa dragoste la ora 20; 15sunt o multime de flme idiene este un film idian defat un serial se numste ata petru todauna icepela ora17; 30 simaie tot un serial in cautarea fericiri icepela ora 19; 30 si multe altele mea facut placere sa raspud la intrebari la revedere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Na janau di

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In.cutarea.fericii,si.ata.pentru.todeauna,.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

National tv a ta pentru toauna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul depser dragoste