| ::::Diana::::: a întrebat:

Imi puteti spune ce rasa este cainele meu? Deci sa va spun: Arata ca acesta din poza http://www.adoptiicaini.ro/imi-puteti-spune-si-mie-ce-ra sa-e-cainele-meu/ numai ca este mai prortocaliu si la varful cozii este mai alb.

4 răspunsuri:
| dadaina a răspuns:

E un pechinez metis.

| dadaina a răspuns:

Mai Roessess ai citit ce ai scris? Cum metis de pechinez daca metis inseamna incrucisare intre doua rase diferite? Adica un caine x corcit cu un caine din rasa y laughingDaca x si y sunt amandoi pechinezi nu mai au cum sa fie metis ca sunt din aceeasi rasa. Off doamnelaughing

| Roessess a răspuns:

Nu.categoric e metis. dar nu pechinez metis.ci un metis de pechinez. un rezultat dintre doua rase de pechinezitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil pichinez.