| totuldesprenaturasiaventura a întrebat:

Imi puteti spune cei care ati fost operati la Spitalul Sfantul Constantin din Brasov despre conditii personal doctorii cat mai explicit? Ati fost multumiti sau nu? Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| BotezanDaniel a răspuns:

Buna!
''Spitalul Sf. Constantin este un spital privat cu profil multidisciplinar, un proiect al S.C. TEO HEALTH S.A., companie de servicii medicale private infiintata in 2010.
Principala noastra preocupare este ca pacientul sa se simta in siguranta la noi, sa beneficieze de tot confortul necesar. Pacientii internati la Spitalul Sf. Constantin sunt intampinati cu amabilitate, fiindu-le oferite conditii de cazare si servicii ireprosabile, in rezerve de doua paturi cu toate dotarile necesare pentru confort si siguranta.

Blocul operator este dotat cu 3 sali de operatie si un compartiment de anestezie si terapie intensiva complet echipate cu aparatura pentru monitorizarea si sustinerea functiilor vitale.

Propunem pacientilor o gama larga de solutii personalizate pentru tratarea afectiunilor aferente domeniilor noastre de activitate:
Chirurgie generala
Chirurgia obezitatii / chirurgie bariatrica
Chirurgie oncologica
Chirurgie hepatica
Chirurgie plastica-estetica
Neurochirurgie spinala si cerebrala
ORL pentru adulti si copii
Oncologie medicala
Ortopedie-traumatologie
Urologie
Gastroenterologie
Cardiologie
Chirurgie pediatrica
Diabetologie si nutritie
Medicina interna
Neurologie
Reumatologie
Psihiatrie
Psihoterapie
Spitalul este localizat in centrul Brasovului, pe strada Iuliu Maniu nr. 49. Specificatiile proiectului respecta liniile directoare ale standardelor internationale de calitate pentru servicii medicale, fiind astfel intrunite conditiile pentru dezvoltarea uneia din cele mai importante institutii medicale din Romania.'' big grin Sanatate! Insanatosire grabnica! big grin