| ShaNNe a întrebat:

Imi puteti spune pentru ce sunt redirectele la cs? FUNDA mai explicit

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AdyTtZa a răspuns:

Pai le instalezi in calculator si iti redirectioneaza jucatori pe sv pe care l-ai ales la redirecte

| smecherul222 a răspuns:

Redirectele la cs sunt niste programe prin care daca pui niste date despre alte servere in ele...atunci cand serverele acelea sunt pline redirectioneaza playerii pe serverul tau. Funda?

| Marinush123456789 a răspuns:

Salut,nici eu nu ma prea pricep dar stiu ca sunt niste programe care ti le instalezi in calculator si o sa ti-l faca sa mearga mai greu, dar cu ajutorul acestor programe redirectionezi jucatori de counterstrike spre un anumit server

sunt destul de sigur ca cineva ti-a zis "iti dau admin daca imi tii redirecte"

salut