| Ciocolataaaaaaaa a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum fac ca tot timpul cand intru pe imvu si vreau sa ma duc intr-o camera mi se inchide jocul si imi apare o eroare. Ce trebuie sa fac ca sa nu mai imi apara aceasta eroare si sa ma lase sa intru in alte camere? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai da poti sa stergi jocu si sa il instalezi din nou pentru ca el este un joc foarte mare si are multi virusi sau mai poti da o scanare la pc ca sa vezi ce are si daca are virusi nu te mai juca ca si mie mi sa int la fel pup

1 răspuns:
| sadlifetobe3 a răspuns:

Reinstaleazai un windows, se poate sa ai virusi asa ii facea si iubitului meu, este jocul prea mare mare sau stergel si instaleaza-l din nou astept funda