| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune va rog cum se obtin si cum se dau funditele? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| mmeee79 a răspuns:

Buna!
Funditiele se obtin prin inteligenta ta.prin cat mai multe raspunsuri inteligente si folositoare.
Tu poti da funda de unde e raspunsul meu, in dreapta e o fundita portocalie. Apesi pe ea si 'declari raspunsul castigator'. Atentie! O data ce ai dat fundita nu o mai poti retrage.Nu poti da fundita la mai multi oameni.la doua persoane de ex.
Numai bine. Sper ca ti-am fost de folos!

1 răspuns:
| mmeee79 a răspuns:

Multumesc frumos de apreciere!:*