| JustTeo a întrebat:

Imi puteti spune va rog daca dupa seria Naruto Shippuden urmeaza o continuare? ...Mersi anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| LittleMissCupcake a răspuns:

Buna! Pai inca nu avem de unde sa stim daca va mai aparea o serie. Nimeni nu stie inca... poate nici macar creatorul acestui anime nu s-a gandit inca. Este un zvon cum ca dupa ce se termina Naruto Shippuden va mai aparea si Naruto Akippuden. Dar sunt doar zvonuri. Nu stiu daca este si adevarat. A mai aparut o chestie, Konoha High School. Este un fel de manga creat de fani, dar care a devenit un anime. Personajele sunt aceleasi ca cele din Naruto/ Naruto Shippuden, doar ca nu este nicio bataie, este mai mult ca un fel de telenovela...sa spun asa. Sper ca te-am ajutat cu ceva. Pa pa.