| anonim_4396 a întrebat:

Imi raspunzi la cateva intrebari?

1. Ce vrei sa primesti de la mos nicolae?
2. Ce vrei sa primesti de la mod craciun?
3. Ce vrei sa primesti de la mos vasile?
(nu cred in mosi is parintii dar tot aduc si parintii cadouri)

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Vom vedea noi ce cumparam dupa revelion, de Sf. ''Ion'' cand se vor scumpi toate.

5 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Mos Nicolae e cam sarac, asa ca vreau doar.sanatate.
Mos Craciun. thinking vreau ¨sa-l vad¨hee hee
Mas Vasile.pe asta nu prea l-am vazut, nici nu vreau, poate la anul.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Vreau o cana pe care sa scrie "Tine'ma de toarta" si vreau sa vina allinna inapoi si mai vreau pamant pe Luna.Parintii is mosii? surprise Spune'mi ca minti crying

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

@sharky eu nu am pretentii ca tine. Poate sa mi-o aduca si imbracata laughing

| M.madallina a răspuns:

Hmm...de la mos nicolae un lantisor de argint iar de craciun haine haine haine...haine si hainelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@eluveitie si eu o vreau pe allllliiinna, goala sub brad rolling eyes de unde atatea aline?