| mimisteluta a întrebat:

Imi recomandati Enciclopedia fetelor, avand in vedere ca am 12 ani?

1 răspuns:
| 211wasgnij a răspuns:

Nici n-am avut habar ce este si cu ce se mananca, asa ca am cautat pe internet si accesand site-ul http://www.nemira.ro/bonton/enciclopedia-fetelor--1753 nu am gasit nimc daunator in aceasta carte.
Mai bine sa te informezi din timp de schimbarile ce se petrec sau se vor petrece cu organismul tau, sa fi constienta de metodele contraceptive decat sa te prezinti in fata parintilor tai zicandu-le:
- Mami, tati, in curand o sa fiti bunici.