| ArianaAry0000 a întrebat:

Imi poate spune cineva de ce nu pot sa-mi vad comentariile si 'like-urile' de la poze si postarile de pe wall (La Facebook), si nici sa pun like sau sa comentez pozele/postarile prietenilor.?
P.s: Daca intru pe telefon imi apar dar nu si la pc.

5 răspunsuri:
| Addutzssa a răspuns:

Buna! Si mie mi s-a intamplat astazi sa nu pot sa vad unele poze si comentarii cand eram pe "Mozilla Firefox" apoi am intrat pe Google Chrome" si a mers.Am intrat din nou pe Mozilla sa verific si mergea..parerea mea este ca e de la"ei", de la Facebook.Are o problema.Merge si foarte greu de la un timp, cel putin la mine.

| ArianaAry0000 explică (pentru Addutzssa):

Eu am Google Chrome si de vreo 2 zile de cand se intampla chestia asta. Am 2 facebook-urii si pe ambele se intampla asta. Daca intru pe al mamei sau pe al surorei mele e totul ok.
Nu stiu ce sa cred si de ce se intampla chestia asta.

| ArianaAry0000 explică (pentru Addutzssa):

Am intrat pe Interenet Explorer si dupa iarasi pe Google Chrome dar la fel este... as folosi explorer dar nu merge, se blocheaza si nu-l pot folosi sad

| Addutzssa a răspuns (pentru ArianaAry0000):

Nu tiu ce sa spun, problema probabil este de la facebook. Avand atatia utilizatori, este si normal sa se blocheze sau sa aiba alte defectiuni.Totusi incearca sa iti descariti Mozilla Firefox, este doar o sugestie.

| ArianaAry0000 explică (pentru Addutzssa):

Am descarcat dar merge foarte greu... astept si 4-5 minute sa se incarce o pagina