| Amelia87 a întrebat:

Imi spune si mie cineva cum se numeste melodia de fundal al serialului "Razboiul sexelor" cu Diana Dumitrescu si Alex. Papadopol? Imi place tare mult dar nu pot s-o gasesc care e. Mersi mult! happy

3 răspunsuri:
| Gabry a răspuns:

Nu ma uit la razboiul sexelor, dar incerc sa te ajut. E cumva asta?

http://www.trilulilu.ro/vladut_vlad_97/fd27eaaf9f3747

| lili_1880 a răspuns:

Originalul se numeste Can't take my eyes off you. si asa in rom e cantata de adela popescu si dragos stanescu si mi se pare ca se numeste "razboiul sexelor" ca si serialul big grin

| lili_1880 a răspuns:

E o varianta si in spaniola daca iti place. Jennifer Pena - No hay nadie igual como tuwinking