| anonim_4396 a întrebat:

Imi spune si mie cineva o" reteta" pentru a scapa de celulita?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alearga 1000 m-garduri. De 5-6 ori pe zi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sport! Daca nu faci sport, meriti sa ai celulita si pe frunte.

| AndyLavy a răspuns:

Fa exercitii, sport mult, mananca cat mai sanatos, si seara inainte de a te culca fa-ti un masaj, poti folosi aparate, sau fara, si nu neaparat cu crema anticelulita, poate fi si o crema normala, masajul conteaza.
am gasit acum ceva timp asta pe internet. sper sa te ajute. la mine a functionat cat de cat.
http://www.youtube.com/watch?v=ddoAHrpaLAU

| AlexeHellsing a răspuns:

Muncește-ți corpul și astfel vei scăpa de ea. Iubita mea avea celulită, dar după 2 luni de muncă a reușit să scape de celulită și să mă facă gelos pe toți băieții...

| BubbleGumx3 a răspuns:

Du-te la sala, fa exercitii pentru tonifiere, mananca multe fructe si hidrateaza-te bine. Poti merge sa intrebi un specialist sau, de ce nu, chiar si pe mama ta. happy Sper ca am fost de ajutor.