| mihaielo a întrebat:

Imi spune-ti si mie niste poezii(inventate de voi) despre un aventurier. Cea mai frumoasa funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste mari si tari din tari indepartate un om mic si pitic venea incet spre mine si cand l-am vazut mai bine in mana lui avea un cap de dragon si el era inalt si tanar in toata firea si atunci am inteles ca... daca mai vrei sa iti zic in continuare da-mi fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste mari si tari din tari indepartate un om mic si pitic venea incet spre mine si cand l-am vazut mai bine in mana lui avea un cap de dragon si el era inalt si tanar in toata firea si atunci am inteles ca... daca mai vrei sa iti zic in continuare da-mi fundita e super tare