| Rose_2860 a întrebat:

Imi spune'ti si mie pe cine preferati dintre urmatoarele vedete? Ati putea face chiar un toptongue Susan Ward, Shakira, Natalia Oreiro, Megan Fox, Jessica Alba, Jessica Simpson, Christina Aguilera, Britney Spears, Scarlet Johansson, Maite Perroni, Dulce Maria, Anahi, Rachel Bilson, Mischa Barton, Elisha Cuthbert, Mandy Moore, Lindsay Lohan, Ashlee Simpson, Beyonce, Rihanna, Nicole Scherzinger, Sarah Connor, Hilary Duff, Camila Belle, Eva Longoria, Kate Bosworth, Avril Lavigne, Jessica Biel, Jennifer Love-Hewitt, Kate Winslet, Jamie Lynn Spears.

8 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Megan Fox
Elisha Cuthbert
Jessica Alba

| inna a răspuns:

Jennifer Love-Hewitt, Kate Winslet, Christina Aguilera, Lindsay Lohan
Mandy Moore, Anahi.

| daniDeeDee a răspuns:

Beyonce
Rihanna
Megan Fox
Jessica Alba
Eva Longoria
Nicole
Jessica Biel
Shakira
Dulce
Anahi
Jennifer Love
Sarah Connor
Hilary Duff

pe ultimele locuri:
Jessica Simpson
Britney Spears

| LNK a răspuns:

Top 5

Britney Spears
Avril Lavigne
Nicole S.
Rihanna
Beyonce

| Dianna_8523 a răspuns:

Pai thinking
Rihanna
Megan Fox
Nicole Scherzinger
Dulce Maria
Beyonce
Christina Aguilera

Cam singurele care-mi plac happy

| ruxybelle a răspuns:

Pe primul loc Lindsay Lohan asaa dupa aceea, Shakira, Jessica Alba, Britney Spears, Ashlee Simpson, Rihanna, Nicole Scherzinger, Sarah Connon, Avril Lavingne
P. S pe primul loc e Lindsay Lohan, restul in ordine alfabetica laughing

| ßiαηċα a răspuns:

Anahi.

| anca_7959 a răspuns:

Primele 5 ar fi: Lindsay Lohan, Hillary Duff, Megan Fox, Nicole Scherzinger, Rihanna