| OnlyGirl a întrebat:

Imi spune-ti va rog niste status? dar va rog nu-mi da-ti siteuri

cele mai faine primesc funditawinking

Răspuns Câştigător
| Christina a răspuns:

-Nu o ai nici tu, dar nici altii, Nu e genul de fata care se baga in relatii
-Hai ca stiu o sansa in sufletul ei exista.De te va iubi, inima va fi reaprinsa.Cu saruturi pasionale si atingeri fine. Ea te iubeste si ii este foarte dor de tine
-Ma doare cand vad ca nu iti pasa si imi spui mereu"nu mai conteaza, lasa''!
-O tigara este genul perfect de placere perfecta. Este delicioasa si te lasa nesatisfacut. Ce vrei mai mult?
-Nu traiesc pentru iluzii, Viitorul pentru mine inseamna un simplu maine.
-Un iubit te poate injunghia in inima, un strain in fata, un prieten pe la spate. Dar prietenii adevarati nu poarta cutite la ei.
-Cel mai bun accesoriu pentru o fata: prietenii ei.
-Iubeste-o nu o lasa sa plece, fa-o sa uite ca ai fost rece!
-Fiecare clipa pictata in roz trebuie sa recunosc ca iti apartine. si nici macar eu nu ma cunosc asa cum tu ma sti pe mine!
-Surade cand vrei sa tipi Canta cand vrei sa plangi Plangi cand esti fericit Razi cand esti nervos
-Dacă oamenii ar privi spre cer într-o zi de mai... Ar vedea pe-o sârmă doi nebuni păşind îmbrăţişaţi
-nu te gandi ca nimeni nu iti spune cand e bine, incearca sa visezi sa fi doar tu cu tine
-Ratezi cei bun, iti spun, Fanteziile tale se prefac in scrum, acum, E ca un joc, Pana la final, O sa cedezi, Cat de mult ma straduiesc, Vrei sa vezi?
-Don't act like I didn't fight for you. I did. Hard, and for a long time. So please, forgive me if now that we're over, I'm exhausted
-Cand trebuie sa alegi intre fericira ta si a altuia, alege fericirea lui. Daca il iubesti cu adevarat vei fi de o mie de ori mai fericit vazandu-l pe el implinit.
-O ocazie gresita se regaseste in timp, dar un pas gresit nu-l poti intoarce niciodata!
-Daca ai luat viata in serios ai grija! Nimeni nu iese viu din ea!
-M-ai acceptat asa cum sunt si acum esti o parte din sufletul meu
-Memories: 700 great times, 600 laughs, 500 smiles, 400 great memories, 300 jokes, 200 great times, 100 secrets, 1 reason
-In viata ai probleme si nu poti trece fara ea. Amicul tau te ignora chiar daca ar putea nu te`ar ajuta
-Orice drum parcurs, e mai frumos in doi
-Y will always love the false image i had of you…
-Si chiar de poate el ma-nseala si-o sa plece.Eu stiu ca tot aici se-ntoarce. n-are suflet rece.
-Tu eşti motivul pentru care am nopţi fără somn. La tine mă gândesc înainte să adorm. Tu eşti motivul pentru care nu pot adormi înainte de a-ţi ura: Noapte bună!
-Si-as vrea s-o vad p-aia mica cum zambeste.Chiar daca zmeul a plecat si ea boceste!
-Si-am invatat de aia de fugeam cand eram mic...Acum imi sunt aproape si ma apara de tot ce zic
-Si-am invatat ca fericirea nu sta-n plic...Ca poti sa razi si fara. fara sa fumezi nimic
-You can't make people love you, but you can make them fear you.
-This is my moment. I own prom!
-Poate chiar sti ce zic sau poate o iei in GLUMA. Dar sunt legata de tine exact ca un creion de guma
-si-au trecut zilele si anii la fel...Acum esti o doamna cu un sot si un copil model
-Si trebuie sa ma gandesc fara tine sa traiesc. E greu si iti zambesc.Am plecat am treaba sper sa te mai intalnesc.
-Iti amintesti cum treaba incepea sa se incinga.Si zapada se topea inainte sa ne atinga
-Ia-ti liber de la stres pentru o vreme...Nu-ti mai bate capu uita de probleme
-Parca te-as cunoaste de o viata, poate doua, si abia astept sa vina celelalte noua
-Stau linistit pe pat si imi suna telefonul.Eu raspund este ea si imi cade tonul
-Stii femeia este una dar nu una pe pamant.Deghizata-n zambet bland care ne minte plangand
-Sunt poveşti ce ard neîncetat Poveşti ce nasc din iubire Am trecut prin multe şi-am sperat Să-nveţi să crezi în mine
-Sa nu pricep nimic, sa-mi stea gandul doar la joaca, sa-l strig pe tata, in gura mare daca altu ma provoaca!
-Imi este dor, sa mai fumez cand ma ascundeam de mama, trageam pe furis un fum, parca mai simt teama!
-Ma bucuram la o bomboana, nu spun asta cu rusine.Acum mai pot fi fericit, doar cand am tigari la mine
-Nu imi spune nimeni de ce e rau sa ma feresc, 19 ani, multe pe cap numai pot nici sa zambesc!
-Traieste-ti copilaria, caci e un simplu demo.Zambeste, nu lasa impresia de emo
-Te-am vazut crescand, erai o fetita intepata.Si ma uit acum la tine, esti femeie adevarata
-Întâmplător, oricine poate iubi
-Nu am dat greş. Pur şi simplu am descoperit 10, 000 de idei care nu funcţionează
-Stai puţin pe loc, hai rulează-l pe tot. Şi derulează filmul în timp ce-i dai foc`!
-Aveam in fata orizontul conturat de viziuni, crezand in vorbe, in sinceritate si promisiuni.
-Ce au altii imi pare astazi mai frumos, mai stralucitor si sentimentul este dureros.
-Prea multe sentimente neexprimate direct
-E fiara ce`atrage prada cu un zambet inocent, Licoarea cea letala cand cauti un sentiment

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

-E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trecut tot ce ai simtit.

-Nu conteaza distanta, cat conteaza ce simtim!

-Iubesc din nou, zambesc din nou.Este ceea ce conteaza

-Vreau sa te vad din nou cu zambetul pe buze.nu vreau sa am ultimul cuvant. vreau doar sa`mi cer scuze

-Are o aura ce te atrage.Stie ca o placi si de aia nu te lasa in pace

-Ce simt cu tine nu am simtit niciodata. E un sentiment ce incepe sa`mi placa

-Inca te uiti la poze de mult facute.Si realizezi ca sunt doar amintiri pierdute

-Nu am nevoie de prieteni falsi.Detest sa tin langa mine numai oameni lasi!

-Prietenii cei mai buni sunt cei dupa care nu poti pune virgula, ci punct

-Aproape tot se iarta dar nimic nu se uita

-N-ai fi crezut ca o sa te iubesc, n-ai fi crezut ca ma vei iubi, dar acum suntem impreuna si nimeni si nimic nu ne va desparti

-Nu merită să plângi pentru nimeni, iar cel care merită nu te va face să plângi.

-Ai vrea sa ajungi la stele, sa poti sa scapi de probleme, ai vrea sa vezi lumea da sus, sa te aperi de belele

-Stii ca ti-am spus de 1000 de ori:"Cu un zambet ma ridici la norilove struck

-Pe cine ai langa tine acum, tu sa bagi de seama. Ca daca dispare maine, ai sa vezi ce mult inseamna

-Timpul trecea si era tot mai greu pentru ei. Ea il iubea si asta se vede in ochii ei.

-Va trece timpul ai sa uiti durerea provocata se vor vindeca si ranile lasate de acea iubire indepartata

-Ori n-ai vrut, ori n-ai stiut, Sa pretuiesti tot ce ai avut :*!

N-ai fi crezut ca o sa te iubesc, n-ai fi crezut ca ma vei iubi, dar acum suntem impreuna si nimeni si nimic nu ne va desparti
Nu merită să plângi pentru nimeni, iar cel care merită nu te va face să plângi.

| Lollypop a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/ statusuri sunt foarte frumoase, zic eu.Bafta!:)Funda?

| AnaigroeG a răspuns:

Ne-am indragostit ca dracu. Tu de mine.Eu de altu'!

Se spune ca iubesti o data in viata, o singura iubire; Atunci. cum se face ca suferim la orice despartire?

Cineva mi-a spus intr'o seara: O legatura rupta odata nu se naste a 2-a oara
Si daca atunci nu am stiut sa pastram ce am avut.Acum nu mai are rost s'o luam de la`nceput.winking

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare.

Sentimentul nu dispare ca vacanta de vara. Uneori e mai nociv ca fumul tras dintr-o tigara.

Ea se duce spre un nou inceput Iar el se duce la fund!

Oriunde ai fi traieste clipa nu sta... Ca e pacat sa pleci si sa nu lasi ceva in urma ta!

La tot pasul sunt vorbe de rau si nu-mi pasa, in ciuda tuturor duc o viata frumoasa :X!

Chiar as plange pentru tine. dar imi curge rimelul.

"Sunt multe ca ea. Dar nu toate stralucesc!" love struck

Iubeste, sufera si iarta
Este cea mai frumoasa arta! :X

Niciodata sa nu spui niciodata!

Cand cineva va scrie cu un cub de gheata pe soare inseamna ca te va iubi mai mult ca mine.

E dulce timpul
Cand pentru prima data
Un baiat incepe
A iubi o fata.

E frumos pentru o fata
Sa fie sarutata
E urat pentr`un baiat
Sa fie refuzat.

Zambeste! Maine poate fi mai rau!

Cand viata te pune la incercare
Incerca sa treci peste toate
Chiar daca doare prea tare!

Nu vreau sa fii altfel! Ci doar sa te schimbi.

Astea sunt preferatele mele love struck
Sper sa iti placa si tie kiss