| Skylerx a întrebat:

Imi spuneti si mie cele mai noi muzici (sa fie foarte tari)? Mersi anticipat. Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| alexandra5251 a răspuns:

Elena si Dony:hot girl,Allexinno si Starchild:senorita, Inna:un momento,Selena Gimez:love you like a love song, Enriqe Iglasias si Usherbig grinirty dancer,Andra:Telephone,Rihanna:Man down, sper sa iti placa, pa pa!

3 răspunsuri:
| George1510 a răspuns:

Lucky Man Project- Pumpin'
Adrian Eftime- Lonely
Pitbull-Rain over me
Shaka Muv-Save save
Delia-Dale
Maximilian-Sophie
Crush si Alexandra Ungureanu - I need you more
Dan Balan-Freedom
Inna-Un momento
Alexinno and Starchild- Senorita

| Andra_8863 a răspuns:

Hei asta e intrebarea mea maibig grine ce ma copiezi? E, las ca vezi tu.

| Roxy_9585 a răspuns:

Draga Raluca, te poti uita pe Mtv sau pe Kiss ca acolo scrie numele piesei si anum in care a aparul;