| QuinnElite a întrebat:

Imi spuneti si mie niste servere de metin2 private? va rog

Răspuns Câştigător
| xGeooBăă a răspuns:

Metin2gx,metin2united(e inchis momentan), metin2mondialwinking

5 răspunsuri:
| QuinnElite explică:

Va multumesc GeO ai raspuns primul si ai primit FUNIDTA

| d3xt3r a răspuns:

Cel mai frumos metin2united sau pe preferinte metin2timlaughing))

| cycycynty a răspuns:

Metin2Remix http://remixmt2.servegame.com/
Mie imi place foarte mult! :x :D

| Sttyke a răspuns:

Metin2united e inchis angry(Xangryangry s-a lasat Thunder, suralt, nind de joc si o zis gm-u hai ba sa opresc svr ca lithmosu nu mai e tare decat cu waru ala SttyL3R laughing si cu DonSura etc,,

| Sttyke a răspuns:

Metin2tim,metin2united,metin2gx. cele mai tari...si metin2supreme a fost volatt ca cel mai tare metin din Romania :l
noobi astia trebuia metin2united sa fie p 1