| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti si mie toate schemele la PES 2010 pe psp (play station portable)?

1 răspuns:
| drAn3 a răspuns:

Ms, altfel, noi muritorii, nu nea-m fi prins ce e psp. Poate insemna "Prea Stupid Postul_tau".

Sa presupunem ca un user TPU, are sau a avut psp( play station portable, daca nu stiai ) si sa presupunem ca a avut si PES 2010. Ce te faci sa crezi ca sta sa-si aminteasca toate schemele si sa-ti dea tie in scris toate ce si cum sa faci?

Fratele meu, pro soccer are pagina de net, stiai? Exista youtube si gasesti orice, chiar si poze cu mine in ciorapi. Ia de-aici :

http://ro.lmgtfy.com/? cu=pro+soccer+2010+tricks+psp