| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog(daca aveti chef)intamplari hazlii, penibile sau boacane pe care le-ati facut? Toate primesc multe voturi bune.winkinghappy

Răspuns Câştigător
| KapshunikaViorika1994 a răspuns:

Eu m-am indragostit de fiul al profei mele de franceza dar chiar nu stiam ca era al ei... intr-o zi el m-a dus in casa lui si cand am intrat si am vazut expresia pe chipul profesoarei nu mai am inteles canci si nu mai stiam ce sa fac! Auleu imi a fost atata rusine! Si, ca si cum n-ar fi de ajus, profa aceea imi era draga ca sarea-n ochii;-)) Si tu ce ai facut?