| Gabitzzza a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog un program bun de editat poze va roog?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Un program foarte bun este photoshop,doar daca stii sa lucrezi cu el pentru ca nu este usor, adica este pentru profesionisti.
Foloseste Photoscape sau Photoshine, este mult mai simplu si au destule optiuni.
Succes!

| Darkfable a răspuns:

Photoscape e cel mai usor de utilizat si ti-l recomand ca incepator.

| Cristiana_5185 a răspuns:

Photoshop,iar daca vrei ceva mai usor de utilizat Photoscapehappy