| 5SOS a întrebat:

Imi urasc mama. Este o tampita serios m-am saturat de ea si de apucaturile ei. Mi se pare ca are ceva cu capul deci sta ce sta si dupa o apuca dintr-o data sa tranteasca tot ce vede si începe sa arunce in mine cand e nervoasa cu pahare de plastic sau orice are la îndemână. Mi-a aruncat cerceii pe geam ptc pur si simplu ia găsit pe biroul meu.Nu este normala. Abia astept sa plec din casa asta.
Plang mereu din cauza ei. Ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| 5SOS explică:

Sunt fata.winking

| Dariusuu a răspuns:

În primul rând ar trebui să te liniștești, că nu rezolvi nimic așa.
Cel mai bine ar fi să discuți cu ea ce anume o supără dacă chiar are probleme atunci o vizită la psiholog nu ar strica.

Să ai grijă de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să pleci cât mai repede; în Bucureşti, sectorul 4, la numărul 10 de pe Şoseaua Berceni. Găseşti acolo nişte " apartamente " pentru a uita de toate problemele tale.