| PupicelT a întrebat:

Imi vine sa ma catar pe pereti de plictiseala. mi-as pune un film dar se incarca super greu pentru ca am net prin sarma de rufe. laughing Care n`are ce face si are chef de vorba sa`mi lase mesaj cu idu`... poate dau peste cineva interesant laughing

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Sonyc50@yahoo.com stiu ca e cam copilaresc id-ul dar il am de mult timp am incercat sa imi fac altul dar nu am reusit(apropo nu sunt copil de 12 ani) in general lumea ma considera amuzant:q

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Vezi ca ai un mesaj.