| Deidara554 a întrebat:

In ce clasa se introduce materia Sexologie?!

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Cam greu ca materia Sexologie sa fie adauga in programa unui profil gimnazial, liceal.
Doar in clasa a7a se vorbeste cat de cat despre sexologie, numai ca se numeste Anatomie.

Toate cele bune!happy

3 răspunsuri:
| MrsBrunetzyka a răspuns:

Ar fi frumos daca s-ar introduce!
dar nu o sa se introduca!

| Deidara554 explică:

Doamnee ce bine.eu nu am chef sa stau la o asemenea ora`! Daca colegii mei numai la botanica rad cand vad un microb sau ceva asemanator cu ...altceva.pai daca ar fi fost asemenea ora cred ca nu se mai putealaughing

| teodor10 a răspuns:

Mai asteapta pana se va da vreo lege sa fie introdusa, ca deocamdata nu prea se gaseste rubrik asta prin cataloagehee hee