| anku_4913 a întrebat:

In ce constau probele de la miss boboc?
Vreau si eu mai multe detaliibatting eyelashes
Fetelor, daca ati participat cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| inna a răspuns:

Sunt diferite probe la care trebuie sa participi una de cultura generala, una artistica, sa prezinti diferite tinute...In unele licee se stie dinainte cine va castiga, sunt aranjate titlurile de miss... Oricum eu zic sa participi chiar daca nu castigi este o experienta frumoasa.winking

7 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Depinde de liceu. La mine a fost o proba de aptitudini, prezentare de moda(tinuta de zi si de seara) si o proba cu intrebari de cultura generala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am luat missul dar nu a fost greu o experienta frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt in clasa a sasea. La noi in scoala se face bal chiar daca nu suntem la liceu. Anul asta probele au fost CIUDATE :sa dansezi cu partenerul cu picioarele legate; sa-i dai partenerului cu lingurita prajitura in gura (legata la ochi si la picioare ); una de cultura generala; una de dictie si una de prezentat tinute. Iti vine sa crezi? Nu ma mir ca participa doar copii de clasa a cincea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am participat inca dar vreau sa o fac si nu stiu daca ne spun probele dinainte sau trebuie sa ne luam haine la noi...doar ce credem ca ne'ar trebui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa fiu miss boboc
daca ar putea artistica
nu cnteaza liceul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am fost eu a fost 1 Prezentare 2proba de talent 3 proba de dans 3 proba eco 4 proba de pijamale 5 rochi de seara

| Salomia a răspuns:

Eu anul asta organizez missul si am si o proba de karaoke pentru concurente si o tinuta de halloween pentru ca o sa fie de halloween issul meu... Si pe langa astea mai sunt tinuta de zi, de seara, si de prezentare daca vrei sa vorbim mai multe ma gasesti pe id bruneta_cool_just4u