| anonim_4396 a întrebat:

În ce context ați simțit cea mai mare bucurie de până acum? happy

12 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

După un an și jumătate de dureri, unele atroce, ce veneau de pe urma mișcării, imediat după ce situația s-a ameliorat, primul lucru "serios" (serios în. sensul în care e necesara o atentie maxima și o coordonare excepțională a mișcărilor) pe care l-am făcut a fost sa ma catar într - un nuc pentru a-l scutura ca nucile sa cada. În contextul în care aproape nu mai speram sa umblu normal, fără dureri, deci nu mai puteam visa sa ma catar în copaci, lucru care îmi place, acest lucru a fost ceva extraordinar. A fost una din puținele dați din viata cand am plins de bucurie. Au mai fost momente de bucurie maxima, dar, tinind cont de ce reușisem sa fac, practic înviasem din morți, acel lucru banal a fost extraordinar pentru mine.

| Eisenheim a răspuns (pentru cristi202):

Mă bucur că ai reușit să îți revii și poți să te bucuri din nou de viață happy

| anonim_4396 explică (pentru cristi202):

Wow...ce frumos!

| cristi202 a răspuns (pentru Eisenheim):

Mulțumesc. A fost un nou început. Acum ma bucur de orice chestie marunta din viata, căci am înțeles ca, odată pierdute, se duce și din frumusețea vietii

| cristi202 a răspuns (pentru anonim_4396):

happy
Ma bucur ca îți place!

| Eisenheim a răspuns (pentru cristi202):

Ești un exemplu pentru alții, sau cel puțin ar trebui, daca ne-am da seama ce e cu adevărat important în viața happy

| Mosotti a răspuns:

Cand slabeam in 2009 simteam bucurie.

| Freya1 a răspuns:

Nu cred ca am simtit până acum o bucurie chiar asa mare ca sa am senzatia ca e ceva iesit din comun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu știu să zic. Nu e ceva incredibil.

| Eisenheim a răspuns:

Când cei din jur au în sfârșit parte de ceea ce merită happy

| AlexValentinn a răspuns:

Fiecare dintre noi isi alege modele in viata, sau daca nu isi alege neaparat modele o sa vezi chestii pe care le fac altii pe care ii apreciezi si o sa zici "vreau si eu intr-o zi sa fac asa, sa fiu asa, sa am parte de asta", iar cele mai mari bucurii le-am trait cand am obtinut sau am facut chestii care le consideram super smechere ( nu ma refer la bunuri materiale ) si le vedeam la altii.

| VictorJulien a răspuns:

Când am fost împreună cu fata de care sunt îndrăgostit!?‍♂️