| anka a întrebat:

In ce culoare vedeti viata: in roz sau in gri?

Răspuns Câştigător
| As_2479 a răspuns:

Uneori viata poate fi roz, atunci cand esti fericit sau ai o stare de spirit buna, dar poate fi si gri, atunci cand esti necajit, suparat sau nervos. Poti privi viata si in roz si in gri, depinde de starea ta de spirit in acel moment.

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Depinde de starea mea matinalabig grin

| User a răspuns:

Negrusmug.

| fluturas a răspuns:

In curcubee laughing

Abh
| Abh a răspuns:

Azi o vad in gri pentru ca mi-e rau( din nou ) de la colecist si am de facut mancare.

daniela
| daniela a răspuns:

Mai mult spre roz

| juniper a răspuns:

Asta depinde, sunt unele momente cand vad viata roz si altele cand o vad gri, dar se schimba toate astea.

| georgiana a răspuns:

Roz, nu gandi negativ.Capul sus, fruntea inainte!

| lostcontrol12 a răspuns:

Eu una in roz. dar nu pot minti ca nu am simtit niciodata ca viata e gri.insa incerc sa mi-o fac mai frumoasa si de cele mai multe ori chiar reusesc.
:*

| jane_5414 a răspuns:

In amandoua culorile. Uneori viata ne rezerva niste greutati mari dar tot ea ne da si lucruri bune ca sa putem sa o traim.

| Letytzy@ a răspuns:

In gri:-

| mcrenma a răspuns:

In ambele. Deprinde de moment

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum ma trezesc laughing

| larma1alarmanta a răspuns:

Gri.Cateodata verde.