| bebitza a întrebat:

In ce oras ati dori sa faceti facultatea?
si pentru ce facultate ati opta?
de ce ati face aceasta alegere?

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu sunt la facultate deja. Am avut ocazia unei burse in Danemarca dar am renuntat din diverse motive. Am vrut sa dau la litere la Cuza in Iasi dar nu s-a putut. Nu mereu ce dorim se si intampla.

| Bishop a răspuns:

As dori la Institutul de Teatru si Film sau Universitatea de Arta-sectia de Arte plastice pentru ca reau sa fiu fotograf sau/si regizor.

| MisterKat a răspuns:

As dori sa merg in strainatate, in Polonia.
Sau macar in Bucuresti, cel putin nu e asa de scump precum in Cluj.
Daca nu reusesc nimic din toate astea, raman in Brasov sa fac facultatea.
Tu unde vrei sa o faci? (facultatea, desigur)

| Kassandra1408 a răspuns:

In ANglia la o ora de Londra, langa Colchester, cel mai vechi oras din tara, Essex- criminology and media studies.Am mers la un targ de burse unde am gasit aceasta optiune, si cum imi place psihologia si am inclinatii sper asa ceva, asta am optat. Orasul e superb, rustic si romantic iar colegii mei vor fi de toata nationalitatiile.Ador diversitatea!

| biabluey a răspuns:

Eu as vrea sa urmez Facultatea de drept din cadrul Universitatii de Vest din Timisoara.Totul a inceput cu vizionarea serialului csi.Initial am vrut sa devin criminalist, insa acum as vrea sa fiu procuror.Desigur ca daca s-ar ivi oportunitatea sa urmez facultatea in alta tara nici nu as sta pe ganduri.Probabil ca ceva tot pe acest domeniu:criminalistica, investigatiihappy.

| VladyCristian a răspuns:

Salut. Imi doresc sa intru la Academia de Politie! laughing Sunt totusi realist... este foarte greu sa ajung acolo. Ma incred insa in fortele proprii laughing rolling on the floor

| akatsuki a răspuns:

Pai sa vedem...as opta pentru facultatea de medicina(in Bucuresti), apoi as pleca in strainatate, bineinteles

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori sa merg in Timisoara sau Cluj.
Aleg facultatea de Litere
Imi place romana foarte mult si as vrea sa continui pe domeniul acesta.