| intrebcenustiu a întrebat:

In ce se serveste berea Birra Moretti, in halba sau pahar cu picior? La restaurante o primesc in pahar cu picior dar pe eticheta, stema lor are o halba de bere. Pana la urma cum e corect? happy

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce are in dotare barul, crasma sau restaurantul repectiv, pahare cu picior, fara picior, de bere cu emblema pe ele sau universale.
Corect este sa primesti berea Birra Morreti, intr-un pahar curat si rece, indiferent de forma sau designul lui.

| cristimihailov a răspuns:

Pt tine, la pahar. Se ia impreuna cu anticonceptionale

| intrebcenustiu explică (pentru cristimihailov):

Ce virgin frustrat esti

| cristimihailov a răspuns (pentru intrebcenustiu):

Ai reusit sa bei?