| alexcuamare123 a întrebat:

In ce tara ar fi cel mai bun traiul, Luxemburg sau S.U.A?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu iti place trândaveala, in oricare țară.

Bula
| Bula a răspuns:

Oriunde, unde ai tot ce-ti place.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai facut tu un rezumat din intrebarea cealalta si atat a iesit?

| Catrice a răspuns:

China.

| alexcuamare123 explică (pentru Catrice):

Scuze, nu prea imi plac pisicile. :4

| Catrice a răspuns (pentru alexcuamare123):

:O nici cățeii?

| alexcuamare123 explică (pentru Catrice):

Naaaaah, sunt prea crocanți?

| Catrice a răspuns (pentru alexcuamare123):

Nașpa,mai tu asta Alexuțu cu a mic sad

| oglindasultanului a răspuns:

Depinde ce fel de viata vrei, se sta f linistit in tarisoarele astea europene, fara deranjuri sociale, dar nici nu ai daca ii vrei, sunt limitate magazinele fizice, oamenii de care esti inconjurat.

| CIaudiu a răspuns:

Luxemburg.

| Alverto a răspuns:

In SUA salariul minim este 7 dolari pe oră. Iar în Luxemburg de la 14 dolari pe oră pentru muncitori necalificați la 17 pentru muncitori calificați. Acum depinde strict la ce se referă întrebarea. La siguranță? La domeniul economic? La domeniul turismului? Crezând că la domeniul economic ți-am zis despre salariul minim.

| CassiusAlexander a răspuns:

Luxemburg.

| AlinTanase a răspuns:

Luxemburg,pai da sigur ca da