| StrongHeart a întrebat:

In ce tara ati lucra daca ati avea de ales, dintre Germania si Olanda si de ce?

32 răspunsuri:
| relian a răspuns (pentru StrongHeart):

E ok stai linistit ca nu ma suparai. Oricum nu imi place Germania si nici Olanda laughing Mai degaraba as prefera Italia.Or fi si germani mai altfel,dar aia cu limba asa este,nu am zis cas toti reci,am spus ca daca le vorbesti in engleza nu-ti raspund,poate pentru ca ori nu stiu,ori nu vor,desi tind sa cred ca e mai degraba chestie dea vointa,odata ce iti intoarce spatele.
Normal ca sunt dstule chestii la o tara,omu spune ce stie majoritatea laughing Olanda nu-i scoasa de sub apa,ca are si ceva suprafete da,sa spui scoase de sub apa chiar si in ghilimele e ceva ca si cum nu "prea "exista inainte dea fi scoasa,deci mare parte era de cand lumea.
Germania o fost odata c an povesti,deja se duce usor usor la fundeanu,ce au noroc ca is firmele alea vechi, masini si ce mai au, fara alea is ca si morti laughing

Lumea se schimba, asa si Grecia a fost oata can povesti laughing acu is praf la toate capitolele.
Nu generalizeze, lumea asta e cam uniforma exceptand SUA deci este tara asta si restul lumii, deci daca generalizez o fac in felul asta.
Restu lumii care este feudala si SUA care este o tara mai aproape de adevar.

| NuSpargConturi84 a răspuns:

Germania.Deja germanii sunt obisnuiti cu noi. Daca vrei sa lucrezi mai ales in domeniul IT in Germania te vei bucura de un salariu destul de bun. happy