| just|breathe a întrebat:

In ce zi si in ce luna sunteti nascuti? Sunt curioasa care mai e gemeni ca minehee hee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt geaman.si fiul meu mai mic13- 06.respectiv 11 -06.santem cei mai tari din zodiac. unul singur face cat doi.deci noi trei santem cat sase. eeeeee.

43 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

13 octombrie.

cami
| cami a răspuns:

16 septembrie, fecioara.
Vad ca mai am cateva 'surori' fecioare: afrodita, brigitta, rroxi43, marga.
A, @. shock. mike. ii spunem si noi "La Multi Ani" mamei tale, si multa sanatate, ca dor suntem Toti pentru Unul, nu happy?

lolita
| lolita a răspuns:

29 Octombrie - Scorpion.

| Leea1234 a răspuns:

EU sunt nascuta pe 22 februarie (pesti )dar sotul meu e pe 9 iunie(gemeni)

Shin
| Shin a răspuns:

Eu sunt Scorpion cool Lumea s-a cutremurat pe 14 Noiembrie laughing
Shin.

| inna a răspuns:

14 iulie Rac.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

1 ianuarielaughing Se zice ca ar fi trebuit sa-mi poarte noroc. Poate ca... chiar mi-o fi purtat, nu stiu.

| mami a răspuns:

30 mai

| ioanaa a răspuns:

3 august - leu.

| ioanaa a răspuns:

@Dyanna - esti nascuta in aceeasi ca sora mea, si culmea, si pe ea tot Diana o cheamahee hee

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Vad ca sunt inaintea post-ului meu am doua Fecioare nascute pe 13 septembrie.
Eu sunt pe 7 septembrie... tot FECIOARA, zodie de pamant laughing

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Mama e gemeni... si e nascuta pe 11-iunie...adica azi.big grin
La multi ani mama!laughing

| Andreea_8014 a răspuns:

Eu sunt sagetator

Sunt nascuta pe 10 decembrie

| Brigitta a răspuns:

13 septembrie. Fecioarahappy

| afrodita17 a răspuns:

13 septembrie...happy. fecioara.laughing

| tukhey23 a răspuns:

23 iulie
leuhee hee

| ilie a răspuns:

22 iunie.

| dyanna a răspuns:

Buna!
eu sunt berbec, nascuta pe 7 apriliehappy, dar iubita mea mamica este gemeni, ca si tinewinkinghappy

| dyanna a răspuns:

@ioanaa... ce coincidentahee hee happywinking

| just|breathe explică:

Am uitat sa precizez:eu sunt nascuta pe 15 iuniewinkingAi dreptate Nobody, gemenii sunt cei mai tari, unul singur face cat doilaughingApreciez ca ati raspuns atat de multi la intrebarea mea:*big hug

| andreutz a răspuns:

Na ca si eu tot pe 3 august sunt nascut :p

| MADALINAAAA a răspuns:

Eu sunt pe 6 decembrielove struck si sunt sagetator...

| RamonaMn a răspuns:

Eu sunt Capricorn, nascuta pe 25 decembrie blushing.
Mama mea e gemenibatting eyelashes.

| RamonaMn a răspuns:

@Gabriel tot pe 25 decembriehee hee ce tare love struck

| andreea89 a răspuns:

Eu sunt berbec 30 martietongue

| bubu_9742 a răspuns:

Iunie ziua 55-50=?

| kayura a răspuns:

Eu sunt Varsator
Sunt nascuta pe 10 februariewinkingwinking

| Stefff a răspuns:

Eu sunt gemeni...nascuta pe 9 iuniebig grin.

| dorin_9571 a răspuns:

Eu st gemeni\dancingpe 17 iuniebig grin:X