| anonim_4396 a întrebat:

In ce zona din Timișoara sunt blocuri cu minim 10 etaje?

16 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Vrei să te muți la zgârie-nori laughing? Caută pe Google maps sau Earth, poate găsești mai repede ca aici răspunsulwinking.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Nope mă gândesc să dau mana cu Sf Petru

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Văzusem eu unul care voia sa dea mâna tot așa, cred că de la vreo 20 etaje și când erau aproape să li se unească mâinile, s-a întors Petru, se trezise din somn sau cum vrei tu să o spui. De ce spun asta? Nu a fost primit acolo, a făcut boom, cu antebrațul rupt cam 90%, picioarele întoarse la spate și urlând în ultimul hal. Știi că au mai fost și persoane care au rămas chiar întregi, zburând ca pasarelele de la înălțimi mai mari, nu? Să nu mai vorbesc de faptul că dacă nu ești primit, poți să nu îți mai simți corpul toată viața și doar sat privești ca un ochi pe alții care au grijă de tine. Eu unul nu cred că merită happy.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Pai asta mi și mie teama că s-ar putea sa supraviețuiesc și să rămân cu sechele in somn ar fi cel mai bine daca s-ar întâmpla da nu mor caii când vor câinii. Și de pistol nu am cum sa fac rost că îmi trăgeam un glonț în cap fără stau pe gânduri.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate că îi mai pare cuiva rău dacă se întâmplă asta, te-ai gândit serios la așa ceva, ai analizat atent? Ai observat că oricine atunci când este in pragul unei morți forțate, suferă cumplit și parcă de fiecare dată își dorește să de-a timpul înapoi ca să nu își fi efectuat ultima acțiune?

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Probabil voi regreta in timp ce voi ateriza pe beton dar și dacă nu o voi face tot mă voi simți nașpa de la depresie deci tot acolo voi ajunge mai devreme sau mai târziu. oricum daca o fac nu am nimic de pierdut scap naibii de suferință depresia mea nu cred că are leac.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh, eu unul cred că are leac, când găsești ceva care să umple acel gol sau măcar să îl facă nevăzut, totul va fi binewinking.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Nu știu Man ce sa mai zic nu era suficient că am depresie severa mai am și anxietate sociala. mâine mă duc la biserica sper sa am motivația sa ies din casa laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

I se poate întâmpla oricui și eu pot spune că am avut așa ceva happy. Du-te bro la biserica, eu zic că o vorbă bună te mai ajută cool.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Da dar tare mi că ocolesc și mă duc la KFC mai degrabă laughing)

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Aham, au mai multe proteine cei de la Mchee hee, este mai sigur, te dai și tu pe tobogan, te duci la clown să îți facă balonașe, să vezi ce te distrezi acolo laughing!

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Da un balonas tip pistol sa ii dau jad shot la clovn și apoi mie
O sa vad ce e și la MC buna idee

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, bună idee laughing

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Din cauza depresiei ai mers pe calea Domnului? Sau nu are legătură?happy Fi sincer

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer sa fiu, nu happy. Pur și simplu, am mers datorita experiențelor mai paranormale avute și a informațiilor pe care le-am acumulat și uite așa am ajuns cu Dumnezeu happy.

| AdrianVoicu a răspuns:

Neața '
Lasă blocurile de 10 etaje și vezi de o metoda ceva mai complicata, mergi la pisholog, fa ceva și ieși din starea asta. Pace'