| Lapusneanu a întrebat:

In ce zone din Bucuresti au loc duminica targuri de vechituri (talciucuri) sa le zic asa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Militari (Valea Ialoimitei ), Vitan (targul Vitan ) Lacul Plumbuita, Piata Obor, unde locuiesti ca sa-ti spun care e mai aproape de tine

| Lapusneanu explică (pentru anonim_4396):

Lacul Plumbuita ala din Parcul Plumbuita? ....Nu am observat pana acum. Imi mai spusese cineva ca ar fi si in Valea cascadelor. Iar in Piata Obor unde? Stau langa Mac Colentina.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lapusneanu):

In spatele pietei mprin parcul pietei, pe oriunde

3 răspunsuri:
| bastiano a răspuns:

Uite aici o lista cu toate târgurile de vechituri din România, inclusiv Bucuresti
https://magazinuldeantichitati.ro/......n-romania/