| 1Q a întrebat:

In fiecare dimineata la aceeasi ora este o vecina de la blocul alaturat care plimba cainele, intrebarea este cum intru in vorba cu ea? Ca eu nu am caine
FUNDA

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te aproprii de ea si incepi conversatia cu un buna apoi misto caine hai sa dam o tura si sa comunicam.

| neutrino a răspuns:

In functie de intentiile tale, cumpara-ti un caine sau/si o pisica.

| Gabryyellaa a răspuns:

O opresti si ii zici ca are un catel foarte frumos si o intrebi cum il cheama si il mangai pe cutu si te faci ca te simti bine in preajma lui... Apoi ii spui ca este foarte frumosa si are ochii minunati si o intrebi cum o cheama si poate si nr de telefon...