| duda_6036 a întrebat:

In Iasi, la cursul de reformare profesionala "frizerie-coafura-manichiura-pedichiura" sunt asigurate conditii pentru practica serioasa, sau fiecare vine cu subiectii de acasa? Si unde e mai indicat sa urmezi un asa curs? La Oficiul fortei de munca, la Centrul calificare adulti, sau daca mai stie careva alt loc unde se fac reformari profesionale?!?
Multumesc.

2 răspunsuri:
| duda_6036 explică:

Ma astept ca cel care incearca sa raspunda la o intrebare sa citeasca toate datele intrebarii. Multa superficialitate s-a adunat pe aici.

| nisu a răspuns:

Din cate stiu eu la la oficiul fortei de munca pentru daca e asa parerea mea iti ofera loc de munca