| CdeMetal a întrebat:

"In inima mea
Este numai iubire
Si-o am pastrata pentru tine
In gandul meu
Doar tu vei fi mereu
Stapana sufletului meu."

Oare ce spune aceste versuri?

8 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Care fraza te-a pus în cwr?

| CdeMetal explică (pentru VoidEternal):

Aia in care s-a uitat in cwr si a vazut vidul etern al cwrului...haha
https://www.youtube.com/watch?v=oZgr8W3Re4A

| CostinAlamariu a răspuns:

O falsitate. De asemenea spune ca domnisorul compozitor nu are pic de demnitate.

| Continchiscontsters a răspuns:

Doar ia îl face fericit cu Adevărată da cu Adevărată doar ia poa să-l aducă la viață cu Adevărată el o iubește cu Adevărată mult rău de tot și lipsa ei pe el îl termină absența ei pe el îl distruge mult.

| Continchiscontsters a răspuns:

O fata o femeie care il face pe un bărbat un băiat fericit cu Adevărată prin prezența și felul ei de a fi nu va vorbi niciodată atâta de dureros și de despicată el suferă cu Adevărată mult rău de tot dupăia ia poți simți asta prin citit uitate ce cuvinte a scris uitate ce vorbe scrie deci îți poți da seama ce se află în inima lui cu Adevărată el nu este fericit cu Adevărată în lipsa ei fără ia în preajma lui el sa va usca.

| HUAWEHUAWE a răspuns:

O iubeste cu capul, inima si sufletul si le-a facut cate un vers la fiecare.
O iubeste complet, o place toata ființa LUI.