| Razvan_Steffan_1992 a întrebat:

In Italia exista orez la punga de la konor condimentat cu diverse sortimente si e foarte bun si usor de preparat, desfaci plicul lasi in apa la fiert si gata. In Romania exista asa ceva? Am vazut ceva insa e orez pur fara condimente sau sortimente. Daca da, la ce magazine pot gasi.

2 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Exista doar ca nu e condimentat si il fierbi cu tot cu punga, gasesti de la uncle beans happy sau si de la alte firme la cutie

| Razvan_Steffan_1992 explică (pentru HadesSs):

Asta stiu, eu voiam condimentaaaat.