| IrinaMihaela15 a întrebat:

Am văzut că există in diferite magazine Sephora din America un anumit aparat ce iti scanează exact culoarea pielii (punându-l pe obraji) si iti recomanda diverse fonduri de ten din magazinul respectiv de exact aceeași culoare cu a ta. Exista asa ceva si in Romania? A văzut cineva? Daca da, în ce magazine?

2 răspunsuri:
| brokxy a răspuns:

Nu exista ceva asa avansat inca in Romania din pacate laughing In America sunt si aparate pe drum unde bagi un telefon vechi il scaneaza si iti da bani pe el aparatul in functie de cat valoreaza. Pana vor ajunge la noi mai dureaza. Si eu mi-am ales fondul de ten gresit laughing Dar nu am ce face. Sfat incearca sa cumperi gen 3 odata care sunt mai asemanatoare si incearca-le pe mana si vezi care se potriveste mai bine cu pielea ta. Pune pe mana nu pe fata ca pe fata e lumina inselatoare