| Skylerx a întrebat:

In Lemonade Mouth cantecele Determinate si Were we go nu sunt cantate direct de ei, ci sunt mimate. Atunci intrebarea mea este: care sunt autorii reali ai acestor cantece?

1 răspuns:
| Oliveoo a răspuns:

Aceste melodii au fost inventate special pentru acest film: Lemonade Mouth. Bineinteles ca mimeaza adica, nu canta live, la fel ca toate celelalte melodii. Si nu au "autori reali" ci sunt cantate de Olivia, Stela, Wen, Mo si Charlie.