| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

In poza de buletin am fața patrata dar in poza din telefon am fața alungita, deci sunt confuz. Ce se intampla?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Mama,pozele din buletin mai tot timpul sunt horror.Si eu trebuie sa merg sa imi scot buletinul săptămână viitoare si mie si frica sa vad poza laughing.
Probabil e din cauza unghiului si din cauza faptului că atunci cand iti faci tu un selfie esti mult mai relaxat decat cand iti face o femeie de la poliție ce te orbește cu un blitz.Sau nah, calitatea diferă de la aparat la aparat. Uita-te in oglinda si trage o concluzie.

| Celcestietot a răspuns:

Depinde de unghiul din care a fost realizata imaginea. Ce se intampla? Perspectiva, asta se intampla happy! Dar, sa stii ca adevarata forma a chipului tau se gaseste in olindawinking.

| ancaval a răspuns:

Nimic.