| anonim32442111211 a întrebat:

In Romania se poate realiza operatie de alungire a picioarelor? Am 24 de ani si toata viata am fost batjocorit din cauza inaltimi de spiridus.Am cartilajele inchise, exista alta metoda de crestere in afara de cea de alungire a picioarelor? Am 1.75.

2 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Ți-ai putea tăia mâinile să completezi la picioare smug
Vremurile disperate cer măsuri disperate, 1.75 e într-adevăr puțin.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Tu chiar vorbesti serios? Cand am citit intrebarea credeam ca ai 1.50-1.55. Dar la 1.75 nu esti deloc mic, ai o inaltime medie. Nu cred ca se fac si chiar daca s-ar face nu stiu ce medic s-ar baga sa te opereze cand ai o inaltime perfect normala. Operatia este complicata si riscanta in plus este si costisitoare. Sfatul meu e sa consulti un psiholog, ai alte probleme de rezolvat, nu inaltimea.