| chiftelutacrocanta a întrebat:

In sfarsit am reusit si eu sa ma uit la desenul lui AnimeLover95 ca pe telefon nu a mers,am dat si eu de un Pc si m-am uitat la desen,e frumos desenul,mi-a placut, voua v-a placut?

11 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Sunt singurul fara 'chip',, fiecare are cate ceva simbolizat pe acolo, ma bucur totusi c-a trecut ceea ce ma reprezinta!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing un cuțit ma descrie cel mai bine?

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Eu de unde sa stiu? Poate feliezi si tu pateul pe paine cu el dimineata. zic si eu/

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu mananc pateu si nici pâine. Țeapă! laughing

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Tu te hranesti doar cu oxigenul?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu. Ai uitat de vitamina D.
Glumesc. Poate pare ciudat, dar nu imi place painea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mai ales frazele atribuite userilor laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie mi-a scris ceva deosebit, ce in mod ironic ma reprezintă.
"Sunt sadica" laughing uuuuu! Si am primit si un cuțit. devil
tu ce replica ai primit?

| anonim_4396 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Sunt geloasa, voiam si eu un cutit sau macar un fierastrau. bine, ma multumeam si cu un traforaj d-ala din seturile pentru copii.
O replica oarecum rasista " Ador oamenii cu pielea alba " laughing, replica lui Ray mi s-a parut cea mai tare laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing dar hey, e ok, îți împrumut cuțitul meu, eu mai am o drujba, doar ca trebuie sa o caut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa nu fie frumos. Este urmasul lui Michelangelo.