| Asdffd a întrebat:

In Timisoara exista vreun magazin Converse sau cu
Converse in el?
Fundita!

5 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Da, exista. Cauta in galeria 1, am prieteni care si'au luat de acolo converse all star.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! -din cate stiu eu este un magazin Conversehappy
Sper ca te-am ajutat!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista! Sunt mai multe dar eu stiu doar 2 si nu sunt magazine Converse, dar acolo sunt modele!happy Unul se afla in Galeria 1, langa magazinul Nike. Si nu demult au aprut si la Intersport in Mall... dar acolo sunt modele clasice stil bascheti de diferite culori!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La magazinul nike din complex gasesti conversi all star

| cheapandchicshop a răspuns:

Buna,

Converse All Star diferite modele si culori gasesti la Cheap and Chic Shop. Preturi incepand cu 65 Ron. Transport Gratuit prin Curier Rapid.

Mai multe detalii pe http://www.cheapandchicshop.com/......http?/

Va asteptam!