| LoveYou_6409 a întrebat:

Buna:*...Cine stie un magazin Converse in Timisoara, sau eventual un magazin unde se gasesc conversi [dar sa fie modele mai faine, nu simplibig grin]?
Ms mullt:*
Fundaaa:X

4 răspunsuri:
| cheapandchicshop a răspuns:

Buna,

Converse All Star diferite modele si culori gasesti la Cheap and Chic Shop. Preturi incepand cu 65 Ron. Transport Gratuit prin Curier Rapid.

Mai multe detalii pe http://www.cheapandchicshop.com/......http?/

Va asteptam!

| lunarwolf a răspuns:

Eu iti recomand sa comanzi de pe net. :)
Nu sunt din Timisoara,dar crede-ma ca ti-i livreaza megarepede si sunt seriosi. [ adica, au fost, in cazul meu :)) ]
Check this sites :
www.bmxmagazim.ro
www.frogs.ro
www.baseshop.ro
www.kingpinshop.ro
www.shop.u-man.ro
www.cubeshop.ro
www.eshop.boardersshop.ro [ daca nu, da pur si simplu eshop.boardersshop.ro ]
www.kickback.ro
www.dropin.ro
www.911.ro
www.mush-room.ro
www.spartoo.com

| Ellayboy a răspuns:

La Iulius Mall este un magazin in care se gasesc conversi, cred ca la etajul 1, dar mai poti gasi si in galeria 1winking

| Bunziac_Anastasia_1998 a răspuns:

La mall. Bafta cu marimea la mine nu a mers happy