| Superior a întrebat:

In ultima vreme am cam avut un stil de viata sedentar si vreau exercitii de muschi pentru. brate pana iau gantere. Pot folosi sticle de 2 litri, ridicari 100 pe zi? Ajuta? Sunt eficiente?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te ajutã daca vrei sa iti corectezi sedentarismul mai bine te apuci de tractiuni, ramat invers, stai Atarnat de bara si fa rodicari de picioare, reverse hiperextension pe o masa.
Si poti sa faci yoga si exercitii pentru fesieri pentru ati corecta zona lombarã, kick backs, bird dogs etc

| BIoody a răspuns:

Eu am gantere demult de 5 si 10 tongue